Про компанію:
 Майстерня "DecorHOME" спеціалізується на торгівлі матеріалами високої якості для оздоблення інтер'єру та екстер'єру при будівництві та ремонті.
   Ми пропонуємо втілити ваші ідеї з допомогою індивідуального підбору декоративних та оздоблювальних матеріалів європейських і вітчизняних виробників, зробивши своє житло або робоче місце унікальним.
   Наші фахівці допоможуть вам підібрати варіант ідеального поєднання вартості проекту, матеріалів і послуг, забезпечать терміни виконання та гарантію високої якості.
   Бригада майстрів виконає декоративну обробку будь-якої складності, зробивши інтер'єр затишним і неповторним.

Слідуючи стереотипам – це подія, приголомшивша нас до глибини свідомості, а головне, спустошуюча наш гаманець. Але якщо взяти до уваги сучасні поняття про ремонт, то він обіцяє тільки приємні зміни в повсякденному житті. Ви проводите час на курорті або дачі, а в квартирі в цей час роблять якісний ремонт по задуманому Вами дизайну. Мрія – скажете Ви. Повірте, це вже реальність.

 

 

Наша організація вже не перший рік працює. Основна спеціалізація компанії – це ремонт квартир, ремонт офісів і житлових приміщень. За цей час наші фахівці набули цінний досвід у роботі з клієнтами, що дозволяє нам виконувати всі органіцаціонние і фізичні роботи з наілучшемі результатами. Ми допоможемо вам втілити всі ваші мрії, і перетворити ваше житло в затишну сучасну квартиру.

Ми зрозуміємо будь Ваш дизайнерський порив і підкажемо правильне рішення складних технічних питань. Вам не доведеться самим блукати в морі будівельно-оздоблювальних товарів і витрачати сили і психічне здоров’я на закупівлю необхідного обладнання.

 

Ми прагнемо бути кращими з кращих, тому виконуючи ремонт, ми використовуємо самі останні досягнення в області будівельного обладнання та інструментів, використовуємо якісні будівельні матеріали та застосовуємо сучасні технології, що дозволяє скоротити час виконання ремонту та знизити собівартість наших послуг.

Ремонт – це увертюра до симфонії Вашого комфорту. Тут кожен грає свою партію, гідно і професійно. Це і визначає рівень ремонту і його якість. Від того, в яких умовах Ви живете, у вашій душі може звучати різна музика. Наша компанія подбає про те, щоб живучи в своїй квартирі, Ви чули тільки благозвучні твори класиків, а затишок та благоустрій виконували головну партію.

Почавши ремонтно-оздоблювальні роботи з нашою компанією, Ви зможете переконатися в тому, що оновлення будь-якого приміщення може стати творчим, цікавим процесом, від якого отримують позитивні емоції і замовник, і виконавці. Результат наших зусиль напевно стане предметом гордості навіть самого вимогливого клієнта. Інтер’єри, створені руками наших хлопців, із задоволенням показують гостям, в них приємно жити і працювати.

Косметичний недорогий ремонт покликаний привести квартиру в порядок, поліпшити її зовнішній вигляд, провести освіжаючі оздоблювальні роботи. Косметичний ремонт квартир передбачає мінімальні часові та грошові витрати.
Комплексний ремонт квартир дозволяє повністю змінити зовнішній вигляд, внутрішнє оснащення, навіть перепланувати простір.
Але, всупереч сформованій думці, ремонт квартир – це зовсім не обов’язково тривалий і дорогий процес. Все залежить від фахівців, яких Ви оберете для втілення Вашої мрії про оновлену та затишній квартирі. Досвідчені професіонали знають, як перетворити ремонт квартири в максимально якісний і недорогий процес.

Якщо, не бачачи квартири, Вам називають вартість ремонту – знайте, що напевно розцінки свідомо занижені і приречені на збільшення в процесі роботи.