РЕЛЬЄФНІ ШПАЛЕРИ      перейти до вибору картинки

Фотошпалери завдяки різноманітності художнього виконання гармонійно поєднуються з безліччю модних стилів інтер'єру, а цікавий і унікальний сюжет стане родзинкою Вашого будинку! Окрім естетичної краси фотошпалери володіють важливими функціональними особливостями. З їх допомогою можна змінити візуальні кордони кімнати, збільшуючи простір залежно від вибраного зображення. Тому, якщо для Вас актуальне питання розширення простору Вам слід звернути увагу наш розділ Перспективы

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви житель напруженого мегаполісу, то для Вас будуть особливо коштовними відчуття спокою, духовного відпочинку, які несуть природні сюжети. Шпалери із зображенням природи можуть бути романтичними і утихомиреними або яскравими, виразними і динамічними. Вибирайте природний куточок і час пори, милі Вашому серцю. У категоріях Природа,Моря/Пляжі Ви неодмінно знайдете ту мить або момент природи, який хотіли б зберегти надовго не лише в пам'яті, але і споглядати його в своєму затишному будинку.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оригінальні дизайнерські рішення і творчість сучасних художників відображують в категорії Мистецтво. Незвичайні образи і сюжети особливо сподобаються справжнім цінителям мистецтва. Улюблений твір прикрасить стіни і привнесе особливу атмосферу у Ваш будинок.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деякі побоюються використовувати фотошпалери для оформлення стель в своїй квартирі із-за їх яскравих і помітних забарвлень. Проте у кімнаті з мінімальним набором меблів просто необхідне яскраве і бадьоре оформлення. Тоді мінімалізм меблів в просторі буде заповнений фарбами, а порожнеча великої кімнати буде не так помітна. У розділах Абстракція,Фони представлені сюжети, які прекрасно впораються з подібним завданням і виступатимуть не лише вікном в далекий, але реальний світ, а і в країну фантазій.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви наглядаєте фотошпалери для спальні, то рекоммендуєм звернути пильну увагу на категорію Квіти/Рослини. Адже вибравши шпалери квіткової тематики, навіть при повній байдужості до рослин, ви гарантовано отримаєте позитив і відпочинок. Сучасні фотошпалери з прекрасною здатністю передавати натуральні кольори і достовірність композиції не можуть розчарувати. Ніжні відтінки рожевого, фото квітучої сакури, магнолії, перетворять кожен ваш ранок на радісну подію. Квіткові фотошпалери в спальні

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотошпалери для дитячої кімнати відрізняються своєю яскравістю, безпосередністю і веселістю - всім тим, що характерний для дитинства. Колекції казкових сюжетів, персонажі з улюблених мультфільмів представлені в розділі Дитячі. Крім того, тепер у вас є можливість не обмежуватися лише нашим каталогом, але і замовити шпалери з індивідуальним сюжетом, який наші дизайнери створять спеціально для Вашого маляти.