ANTICA SIGNORIA TRESOR

 Tresor - декоративне покриття для внутрішніх робіт.

 

.

Властивості матеріалу

Tresor є декоративною штукатуркою для інтер’єрів, створена на баз смол, водної емульсії і спеціальних перламутрових добавок, які збагачують його наступними характеристиками: відмінна повітропроникність, хороше докучання, простота застосування, стійкість до миючих засобів. Спеціальна формула дозволяє досягти веселкового ефекту при застосуванні на певних кольорових поверхнях. Відмінна риса цього продукта-зміна кольору залежно від точки зору або типу джерела світла. П’ять цінних видів обробки і дванадцять кольорових фондів дають життя шістдесяти креативным рішенням, щоб підкреслити винятковість інтер’єру, індивідуалізувати і підібрати із смаком і стилем матеріали і кольори.

Застосування декоративного покриття

Tresor ідеально підходить для прикраси інтер’єрів із стінами кам’яної кладки, з гіпсокартону або бетонних поверхонь, масоніту і будь-яких інших поверхнях. Також підходить для прикраси метелічних покриттів, дерев’яних, з оцинкованої сталі, твердого ПВХ, алюмінію і його сплавів, використовуючи особливу основу. TRESOR дозволяє досягти естетичного ефекту інноваційної високої якості, що додає будь-якому інтер’єру шарм і эксклюзивность. Він особливо підійде в місцях відпочинку і розваг, оздоровчих комплексах, торгових центрах і так далі

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Питома вага: від 1 до 1,1 кг / л Вязкість 2800 — 3200 CPS (Брукфілд, шпіндель 5,швидкість 20 об/хв) .Теоретична витрата: Від 14 до 16 м2 / л

Зовнішній вигляд: Блискуча, гладка поверхня.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Підготовка покриття: Нові поверхні грунтуються і згладжуються з Uniformante A.S. належним чином розбавленим. Через 3-4 години, можна застосовувати грунтовку FONDO TRЙSOR вибраного кольору.

Раніше забарвлену поверхню: Перед нанесенням FONDO TRЙSOR рекомендується устраненить будь-які відстаючі елементи, такі як пил, масла і жири або їх частини, а потім виконати інструкцію для нових поверхонь.

Нанесення декоративного покриття: TRESOR може бути нанесений роликом, щіткою або розпилювачем. При испольвании щітки необхідно поверхню, що ще не просохла, загладити гладким роликом з фарбою, що стекла.

Розведення: Готовий до використання. При необхідності розбавити до 5% об’єм води. Сушка при 20 ° З і 65% U.R.: Від пилу біля однієї години, в глибині зразкового через 24 годин.
Час між шарами: Наноситься одним шаром.

Обробка Tresor наноситься принаймні через 8 годин після застосуванняFONDO TRЙSOR.

УмовиПродукт слід застосовувати при температурах від +5 ° З до +30 ° C.

Очищення інструментів: Водою відразу після використання.
Пропоновані кольори: Онікс, янтар, аметист, аквамарин, Джейд.

Нанесення Antica Signoria TRESOR

   
   
   

Колірна карта Antica Signoria TRESOR