ANTICA SIGNORIA CHIC

Ефект пісочної поверхні, металеві і перламутрові кольори.

Chic є декоративним покриттям для внутрішніх робіт, ідеальний, як для класичних, так і сучасних інтер’єрів. Штукатурка представлена широким спектром, який досягається завдяки різним заломленням світла и дарить стінам ніжний перламутровий відтінок. Три готовіе бази Gold, Silver и Mart можуть бути  заколіровані в любий колір.

Antica Signoria CHIC

Властивості декоративного покриття

Chic декоративна обробка для внутрішніх робіт, створена на базі акрилових смол і водної емульсії, пігментів і спеціальних добавок, які збагачують цей продукт наступними характеристиками: відмінна повітропроникність, простота застосування, стійкість до миття з будь-якими миючими засобами.

Область застосування
Chic підходить для прикраси внутрішніх стін. Дозволяє добитися ексклюзивного естетичного ефекту, використовуючи ефект заломлення світла, оскільки в його склад входять перламутрові вкраплення, що чудово вписується в будь-який інтер’єр.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПИТОМА ВАГА: 1,05 до 1,15 кг / л В’язкість: 3500 — 4000 CPS (Брукфілд, шпіндель 5,швидкість 20 об/хв).

Теоретична витрата:

Від 10 до 12 м2 / л на один шар (витрата може мінятися залежно від шорсткості, пористості і вбирання поверхні, а також від типу нанесення).

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І ОБРОБКА:

Матова поверхня з особливим напівблиском, злегка шорстка на дотик.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Підготовка поверхні:Для нових поверхонь використовувати грунтовку Primer Uniformante, належним чином розбавлену за 3 -4 години до нанесення універсальної акрилової фарби ”L’Acrilico”.

Вже забарвлені поверхні рекомендується перед вживанням CHIC устраненить відстаючі елементи, такі як пил, масла і жири після чого слідувати інструкції для нових покриттів.

Застосування:Chic можна наносити кистю, тампоном, рукавичкою, роликом або пластиковим шпателем.Остаточний вигляд може варіюватися аппликатором залежно від типу роботи.Особливий естетичний ефект досягається нанесенням продукту кистю в два шаруючи, наносячи мазання в одному напрямі.Сушка при 20 ° З і 65% U.R. :Зовні близько 2 годин, в глибині зразкового 24 години. Для повного висихання продукту і для досягнення стійкості до намокання, рекомендується просихання в течії принаймні 15 днів.Час між шарами:Близько 4 годин при температурі 20 ° C.

Розведення: Готовий до використання. При необхідності розбавити 5% вод.

УМОВИ:

Продукт може застосовуватися при температурах від 5 ° C до 30 ° C.

Очищення інструментів: Водою відразу після використання.

Пропоновані бази кольору: Silver,Gold, Мат.бази забарвлюються тонером або з використанням тинтометрической системи Speedy2.

Зберігання: Зберігати щільно закритою в прохолодному сухому місці.

Колірна карта Antica Signoria CHIC