ANTICA SIGNORIA ELITE MARMORINO

 Мармарін від Antica Signoria — декоративне покриття повітропроникне на натуральній основі.

marmorino

Властивості продукту
ELITE MARMORINO це продукт на основі гашеного вапна, мармурової крихти, пігментів і неорганічних добавок, які збагачують його наступними характеристиками: відмінний опір до агресивних середовищ, хороша стійкість до УФ, бактеріям, цвілі, неповторний металевий ефект або ефект «венеціанської штукатурки».

Область застосування

ELITE MARMORINO ідеально підходить для збагачення інтер’єрів старовинного або сучасного будівництва. Особливо підходить для прикраси стенів, колон, стель цементної конструкції і будь-яких інших створених на основі цементу, вапна або гіпсу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПИТОМА ВАГА: 1,5 до 1,6 кг / л
В’язкість : Пастоподібний продукт.
Теоретична витрата: 1 -1,2 кг /м2 в 2 шаруючи.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І ОБРОБКА: Блискуча, гладка поверхня.

ВИКОРИСТАННЯ:

На новій поверхні : Переконаєтеся, що поверхня ретельно висушена (принаймні 28 днів) і нанесіть один шар грунтовки, належним чином розбавленої.

На зруйнованій поверхні і / або що потребує ремонту: Видалити несумісні елементи або що відстають, замазати розчином, а потім перейти до процедури, як на новій поверхні.

Забарвлена поверхня: Якщо попередня фарба була мінеральною, достатньо одного шару грунтовки UNIFORMANTE A.S. розбавленою відповідним чином, інакше ви повинні видалити фарбу механічно і потім виконати процедуру, як на новій поверхні.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Перемішати вміст банки і нанести перший шар шпателем з неіржавіючої сталі, якщо необхідно, можна зволожити поверхню . Після висихання, злегка відшліфувати м’яким нождачной папером, щоб видалити погрішності, потім нанести другий шар.Тим же шпателем приступити до згладжування поверхні, не використовуючи ніякого тиску, щоб отримати ефект мармурової поверхні. При використанні пластмасової кельми виходить ефект венеціанської штукатурки.

Для зовнішніх робіт: Змішати ELITE MARMORINO с10-15% білого портландцемента.

Розведення: Готовий до використання. Сушка при 20 ° З і 65% U.R.: На дотик через 2-3 години, в глибині после24 годинника.

Час між шарами:Повинно пройти принаймні 12 годин між першим і другим шаром при 20 ° C.

УМОВИ:
Продукт може застосовуватися при температурах
в діапазоні від +8 ° З до +30 ° C.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
Уникайте використання на поверхнях схильних надмірно сонячній дії або сильному вітру. Якщо продукт застосовується на відкритому повітрі, необхідний захисний шар IDROREPELLENTE SILOSSANICO A.S.